Nowy Sklep Napapijri Zakopane Krupówki!
36.jpg

Już jest pierwszy Flagowy Sklep Napapijri W Polsce w Zakopanem!

2 Lipca otworzyliśmy pierwszy flagowy sklep Napapijri, co to oznacza ?

Sklep jest bezpośrednio powiązany z centralą i właścicielem marki Napapijri, czyli VF Corporation.

Dzięki temu będą dostępne w sklepie limitowane kolekcje oraz szeroka oferta marki praktycznie cała kolekcja. Sklep został dostosowany to standardów wszystkich flagowych sklepów, europejskich poczynając od płytek, mebli oświetlenia i całego marketingu, zamysłem marki jest to, aby klient, który zna markę i robi zakupy w jej sklepach, na całym świecie to wchodząc do każdego sklepu, miał taką samą propozycję zakupową oraz w takim samym stylu tzn. ten sam marketing wystrój czy ułożenie kolekcji według Visual Merchandising dzięki temu klient poczuje się jak w domu i w przestrzeni która jest mu dobrze znana, sprzyja to lepszym i bardziej komfortowymi zakupami !

Napapijri Zakopane

Napapijri Zakopane Krupówki!

Sklep Napapijri powstał na jednej z najbardziej znanych ulic w Polsce, czyli KRUPÓWKI !

Marketingowo jest to bardzo dobry ruch dla marki, ponieważ ogromna ilość ludzi, którzy przechodzą Krupówkami widzi wielkie logo Napapijri oraz kampanie, która sprzyja bieżącej kolekcji. Sklep powstał w Centrum Handlowym Krupówki 40 na 1 piętrze i posiada bardzo dużą witrynę na zewnątrz od strony Krupówek, której wieczorem nie da się nie zauważyć. Jest to największa podświetlana reklama na Krupówkach i w Zakopanem !

Sklep Napapijri Online

Cała kolekcja będzie oczywiście dostępna w sklepie online top-brand.pl, który również prowadzi sklep stacjonarny Napapijri i na bieżąco będzie rozwijał markę w Polsce. W kolekcji nie zabraknie tak zwanych ICON, czyli Kurtek Rainforest czy Skidoo, ale pojawia się również modele sezonowe nawiązującej do kolekcji, którą stworzyła marka Napapijri.

Serdecznie Zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego sklepu Napapijri w Zakopanem w Galerii Handlowej Krupówki 40 1 piętro 34-500 Zakopane

Pozdrawiamy team Napapijri Zakopane!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium